We-Do travel

Your personal tour operator

Tours for you

We prepare tours with a clear focus, because we are fascinated by the diversity of the world and we want to share its beauty with the people who are interested in that diversity.

Guides

Visiting a city with a bad guide is like looking at the world through dirty glasses. Our guides are professionals who are looking forward to sharing their knowledge with others. They are the right pillars of our trip.

Fascination by the world and commitment

The world keeps us excited. However, we want to give this opportunity to the next generations. That is why we support from our income schools that were at the very beginning of our success.

”Our experience has taught us to pay attention to every detail.
We know the mosaic stones that make a special holiday. ”
Termíny

Ak chcete prejsť Island krížom-krážom, musíte ísť v lete. Do európskych metropol však v lete radšej nechoďte. Kalendár našich zájazdov reflektuje špecifiká destinácií, o ktorých Vás informujeme pri každom jednom termíne.

Briefing pred odchodom

Pred odchodom zájazdu organizujeme informačný briefing vysielaný cez Youtube. Vy sa pýtate, odpovedá organizátor zájazdu. Ak ho nestihnete, nájdete ho našom Youtube.

Podklady o destináciach

Z Vášho zájazdu robíme zážitok od jeho zakúpenia. Ponúkame Vám zoznamy literatúry, filmov či hudby, ktoré Vás správne naladia na Vašu dovolenku.  

Hotely

Ubytovanie vyberáme tak, aby ste cítili dobre na svojej izbe, ale aj v okolí hotela. Poloha výrazne ovplyvňuje cenu, ale my nerobíme kompromisy.

Doprava

Informujeme Vás vopred o spôsobe dopravy počas zájazdu. Záleží nám na komforte a dobrom výhľade pre každého z Vás.

Presuny

Pri zostavovaní programov venujeme maximálnu pozornosť minimálnym možným presunom. S nami využijete čas efektívnejšie.

Veľkosť skupiny

Veľké skupiny sú veľký zisk. Pre nás, nie však pre Vás. Preto veľkosť skupín obmedzujeme a pred zakúpením zájazdu Vás vždy informujeme, koľko ľudí je maximum.

Vstupné

Má zmysel zájazd do Paríža bez návštevy Eiffelovej veže? Asi nie. Vstupné, ktoré považujeme za nevyhnutné k riadnemu zážitku zo zájazdu, je u nás zahrnuté v cene. Šetrí to veľa času a nervov, práve v momentoch, keď si návštevu chcete užiť.